Zamknij

TA STRONA UŻYWA COOKIE.


    Regulamin dla użytkowników portalu artBHP.pl
  1. Składając zamówienie osoba / firma wyraża zgodę na wykorzystanie danych osobowych zgodnie z art.24 ust 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku.
  2. Podając adres e-mail w zamówieniu firma wyraża zgodę na otrzymywanie korespondencji handlowej drogą elektroniczną.
  3. Podane ceny są cenami netto, do których należy doliczyć stosowny podatek VAT.
  4. Zdjęcia produktów zamieszczone w serwisie internetowym mogą nieznacznie odbiegać swoim wyglądem i kolorem od oryginału.
  5. Zamieszczony cennik nie jest ofertą w rozumieniu prawa handlowego.
  6. REKLAMACJE: Towar do reklamacji, po uprzednim kontakcie z firmą, kupujący przesyła na własny koszt na nasz adres. Do przesyłki należy dołączyć kserokopię paragonu lub faktury VAT. Reklamacje rozpatrywane są do 14 dni, Klient jest informowany na bieżąco o każdym etapie postępowania reklamacyjnego. Jeżeli reklamacja zostaje uznana na korzyść kupującego zwracane są koszty towaru wraz z kosztami za przesyłki.

  7. WYMIANA / ZWROT TOWARU Jeżeli z jakiegoś powodu zechcą Państwo wymienić lub zwrócić zakupiony towar. Można tego dokonać do 10 dni od daty otrzymania przesyłki. Towar do wymiany lub zwrotu kupujący przesyła na własny koszt na adres naszej firmy. Do przesyłki należy dołączyć kserokopię paragonu lub faktury VAT. wraz z danymi do dokonania zwrotu należności! Towar przesyłany powinien posiadać wszystkie metki oraz być w orginalnym opakowaniu  jeżeli w takim był wysłany. Towar nie może posiadać śladów użytkowania.